top of page

Bewonersvergadering Groenpark


Bewonersvergadering Groenpark

(bestemd voor alle bewoners van de wijk)

om je te informeren en

te betrekken bij jouw Groenpark

Donderdag 19 september om 19u30

in 't Achterhuis - ‘s Gravenstraat 16

Als wijkwerking kregen we reeds uitgebreid de kans om ons zegje te doen over de pijnpunten in het Groenpark. Het stadsbestuur luisterde en wil ons inlichten over de plannen en projecten die eraan komen.


In aanwezigheid van het stadsbestuur organiseren we een bewonersvergadering om je te informeren en te betrekken bij de plannen voor onze wijk. Zo kom je te weten welke initiatieven de stad neemt in het Groenpark.


We nodigen je uit om mee te denken over de toekomst van onze wijk. Alle wijkbewoners verdienen de kans om hun zegje te doen. Dus op de vergadering kan je je ei kwijt. Een beter Groenpark bouwen we tenslotte samen. We sluiten de bewonersvergadering af met een informele babbel bij een drankje.


Team Groenpark

bottom of page